KALİTE POLİTİKASI

Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde, mesleki ve teknik uygulama konusunda eğitim almış personel ile birlikte KALİTE’ den hiç bir şekilde ödün vermeden KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ’ mize uygun olarak faaliyetlerimiz sürdürülmektir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 206 numaralı Laboratuvar İzin Belgesi ve Türk Akreditasyon Kurumu AB-0998-T akreditasyon belgesi ile, kapsamımızdaki deneyleri ulusal, uluslar arası standartlara uygun, deneylerle ilgili eğitime gereken önemi vererek sürdürmektir.

Kaliteye ilişkin Yönetim Sistemimizin amacı; müşteri memnuniyeti, çalışmalarımızda sonuçların kayıt altında tutulması, hizmetlerde etkin ve yeterli çalışma, tarafsızlık ve güvenilirliğin ön planda tutulmasıdır.

Deney hizmetinin verilmesinde görevli tüm personel; TS EN ISO / IEC 17025 Standardına göre hazırlanmış Kalite Yönetim Sistemine uymak, dokümantasyonu öğrenmek, politika ve prosedürleri yaptıkları işlere entegre ederek uygulamakla sorumludur.

Geolab Geoteknik Ölçümleme Laboratuarı, müşteri ve çalışanların memnuniyeti için Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli olarak iyileştirerek çalışmalarına devam etmektedir.
Paylaş
WhatsApp Destek